Starseeds: cechy kosmicznych dusz

kosmicznymi agentami, nauczycielami, pracownikami światła. Mają przypomnieć innym o miłości, pobudzić kreatywność ludzi i podnieść ich wibracje. Pochodzą z daleka.

Starseeds: gwiezdne nasiona, lub jak ja wolę: kosmiczne dusze. Kim są? Ludźmi.

starseed-co-to-head
Jeśli nie wiesz o kim mowa, to aby lepiej zrozumieć zjawisko polecam ci przeczytać najpierw Starseeds: dusze na misji

 

Cechy kosmicznych dusz

 1. Prześladuje ich dziwne uczucie samotności.

Czują jakby nie należeli do swoich ziemskich rodzin. Mają wrażenie, że ich bliscy są gdzieś indziej. To ich spotkania nie mogą się doczekać i za nimi tęsknią najbardziej. Często nie są w stanie się wpasować i prawdziwą więź odkrywają dopiero wtedy kiedy poznają inną kosmiczną duszę. Jednak zanim zrozumieją siebie często mają na swoim koncie depresję, nałogi czy próby samobójcze.

2. Fascynuje ich kosmos.

Uwielbiają się wpatrywać w gwiazdy i czują że ich dom może być gdzieś bardzo daleko. Od zawsze próbują go sobie przypomnieć – jak wyglądał, jaki był, choć mają również emocjonalne wrażenie że bardzo dobrze go pamiętają.


3. Zadają mnóstwo niewygodnych pytań.

Nie wciśniesz im ciemnoty. Są ciekawscy i dociekliwi od najmłodszych lat.

4. Szukają odpowiedzi w metafizyce.

Non stop czują, więc próbują wyjaśnić to co w nich siedzi. Zdarza się, że mają zdolność parapsychiczne, widzą aury czy mają niezwykle rozbudowaną intuicję. Bywają jasnowidzący, a deja vu to dla nich prawie codzienność.

starseed-cechy-01

 

 5. Mają mniejszą temperaturę ciała. Nie znoszą skrajnych temperatur powietrza.

Mają też najczęściej niższe ciśnienie.

6. Kochają wyrażać siebie.

Robią to często w życiu codziennym – poprzez gotowanie, urządzanie mieszkania czy codzienny strój. Są to często artystyczne dusze, które nienawidzą rutyny. Kiedy raz coś wymyślili – nie lubią tego powtarzać. Nie są w stanie powielać czynności dokładnie w ten sam sposób.

 7. Ich oczy zawsze zwracają uwagę innych.

Większe, jaśniejsze, bardziej przenikliwe. Raz spojrzysz im w oczy i na zawsze to zapamiętasz. Na dodatek uwielbiają przyglądać się innym jakby chcieli poznać ich myśli, wspomnienia i doświadczenia.

 8. Jako dzieci miewały wymyślony język, wyimaginowanych przyjaciół czy swój własny świat.

Są świadomi obecności swoich aniołów przewodników czy anioła stróża.


9. Kochają przyrodę.

Często czują niezwykłą więź z przyrodą. Kochają rośliny i zwierzęta (ze wzajemnością), często interesują się również kamieniami szlachetnymi czy kryształami. Fascynują ich pioruny czy wodospady.
starseed

10. Brzydzą się agresją.

Nie znoszą kłótni i nie są w stanie się kłócić. Nie są w stanie patrzeć na okrucieństwo wobec zwierząt czy ludzi. Są urodzonymi pacyfistami.

11. Nie znoszą zatłoczonych i głośnych miejsc.

Nie przepadają za sytuacjami kiedy będzie docierało do nich zbyt wiele bodźców. Nie lubią jasnego, nienaturalnego światła czy ostrych dźwięków.

12. Nie reagują zbyt dobrze na niezdrową żywność.

Nie przepadają za mięsem, a jedzenie pełne konserwantów zdecydowanie im nie smakuje.

13. Są hojni i empatyczni.

Mówią głośno o uniwersalnej i bezinteresownej miłości czy uzdrawianiu. Często mają zdolności uzdrawiania innych i chcą pomagać na siłę.

14. Przejmują energie innych.

Robią to nieświadomie i często udzielają im się emocje innych. Dlatego lubią samotność. Często wprowadzają się w stan medytacji.

15. Lubią techniczne nowinki, ale nie przepadają za ciągłym przywiązaniem do sprzętów elektronicznych.

Często zbyt długi kontakt z komputerem czy telewizorem sprawia, że mają wrażenie jakby wpadli w trans. A techniczne gadgety rozpracowują w sekundę – dla samej zabawy.

16. Mogą mieć potrzebę manipulacji i naginania rzeczywistości.

Szybko jednak zdają sobie z konsekwencji i chociaż potrafią to mimo wszystko są w stanie się powstrzymać.

 17. Są anty-religijni

Próbują przekonać się do różnych systemów religijnych, ale nie są w stanie zaangażować się całkowicie. Stąd ciągle poszukują alternatyw i uniwersalnych praw. Tworzą w ten sposób własną religię.

18. Wierzą w równouprawnienie płci.

Ponieważ są przeważnie starszymi duszami to nie widzą różnicy w byciu kobietą czy mężczyzną. Często czują się jakby byli odmienni w swojej płciowości, androgyniczni. Zarówno od kobiety jak i mężczyzny będą wymagać tego samego. Potrzebują równowagi we wszystkim.

19. Nie są w stanie pojąć pieniądza.

Dzieje się tak dlatego, że na niewielu planetach istnieje zjawisko waluty. Dlatego też system korporacyjnej władzy i pieniędzy często jest dla nich wręcz bolesny. Struktury są czymś w czym czują się okrutnie zakleszczeni. Mają również ogromną potrzebę wolności, stąd system edukacji nie wywołał w nich najlepszych wspomnień…
Na dodatek oddadzą Ci swoją ostatnią koszulę. Nie czują przywiązania do przedmiotów i mają specyficzne poczucie własności.

20. Szukają nienormalnego (tak jak oni) partnera.

Mają ogromną potrzebę stworzenia z kimś jednym jedynym związku na całe życie. Szukają kogoś kto ich całkowicie dopełni i przy kim będą czuli się jak w domu. Często marzą o takim towarzyszu od najmłodszych lat. W gruncie rzeczy są romantykami.

21. Mają ogromne, wewnętrzne poczucie misji.

Chcą zrobić to co należy. Czują, że mają do wypełnienia jakieś ważne zadanie które jest większe od ich prywatnych potrzeb. Mają również wrażenie, że z ludźmi dookoła nich nie dzieje się zbyt dobrze, lecz nie potrafią tego określić i nazwać.
W końcu – ratują świat.

22. Lubią książki.

Ponieważ literatura istnieje ponoć w całym wszechświecie 🙂

23. Czują dziwne emocje w związku ze starożytnymi symbolami.

Interesowali się starożytnymi cywilizacjami i mitologią.

24. Mają tendencje do uciekania

…od normalnych ludzi. Świat jest dla nich okrutnym miejscem więc, często próbują radzić sobie ze swoimi uczuciami sięgając po alkohol czy narkotyki. Psychozy i neurozy to również skutek tego jak oddziałuje na nich otaczający świat.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s